UPCOMING SHOWS

2018

 

 

30.11 Luxor Live, Arnhem

07.12 Hedon, Zwolle

13.12 Gebr. De Nobel, Leiden

 

2019

 

 

04.01 Bibelot, Dordrecht

(w/ DeWolff)

05.01 Gebouw-T, Bergen op Zoom

(w/ DeWolff)

SPOTIFY

RECENT SHOWS

2018

 

11.11 Plato, Utrecht

(instore @ Le Guess Who)

10.11 Cayen, Enkhuizen

09.11 Volt, Sittard

27.10 Witte Bal, Assen

17.10 Stathe, Utrecht

14.10 Linkeroever, Antwerpen (BE)

06.10 Altstadt, Eindhoven

29.09 Podium ‘t Beest, Goes

23.09 Najaarskermis, Eibergen

20.09 Rotown, Rotterdam (DJ-set)

13.09 Sugarfactory, Amsterdam

08.09 Grote Markt, Sittard

07.09 Rotown, Rotterdam

06.09 Podium Victorie, Alkmaar

31.08 Paard van Troje, Den Haag

(Paard van Stal festival)

25.08 Once Upon A Time In The West festival, Rotterdam

14.07 Big Rivers festival, Dordrecht

13.07 Zwarte Cross festival, Lichtenvoorde

29.06 Rooftop concert @ Theater Rotterdam

19.06 Oerol festival, Terschelling

16.06 Mañana Mañana festival, Vorden

15.06 Hedon, Zwolle

(w/ Kamchatka)

15.06 Mañana Mañana festival, Vorden

09.06 Harlequin Fest @ Baroeg, Rotterdam

09.06 Schippop festival, Schipluiden

02.06 Rotterdamse DakenDagen (PopUp010), Rotterdam

26.05 Eurotrash, Rotterdam

26.05 Mezz, Breda

(w/ Birth of Joy)

19.05 Oefenbunker, Landgraaf

(w/ Birth of Joy)

18.05 Aangeschoten Wild festival, Delft

13.05 Hootchie Koe festival, Varsseveld

05.05 Bevrijdingsfestival Zuid-Holland, Rotterdam

02.05 Cabron, Antwerpen (BE)

27.04 Pegasus Pub, Arnhem

21.04 Effenaar, Eindhoven

(w/ Jetbone, locatie: Wilhelmina)

21.04 Velvet, Leiden

(Record Store Day)

21.04 Velvet, Delft

(Record Store Day)

21.04 Velvet, Breda

(Record Store Day)

20.04 Rooftopconcert @ De Doelen, Rotterdam

16.04 Buitenpodium de Stier, Eibergen

13.04 Uit Je Eigen Stad, Rotterdam

30.03 Podium de Flux, Zaandam

25.03 Kavka, Antwerpen (BE)

23.03 Groene Engel, Oss

(w/ Barry Hay’s Flying V Formation)

22.03 Podium Victorie, Alkmaar

(w/ Barry Hay’s Flying V Formation)

16.03 Gigant, Apeldoorn

(w/ Barry Hay’s Flying V Formation)

10.03 Camping Bieb festival, Rotterdam

15.02 Stukafest, Rotterdam

27.01 JVC De Schuit, Katwijk

26.01 Kroepoekfabriek, Vlaardingen

(w/ My Brainbox ft. Jan Akkerman)

20.01 Plan C, Rotterdam

19.01 De Knarie, Groningen

18.01 AnimalSonic, Groningen

 

2017

 

08.12 De Vorstin, Hilversum

18.11 De Machinist, Oss

17.11 Jansen & Janssen, Enschede

16.11 O’Mearas, Breda

10.11 Steck, Delft

02.11 Club Senza, Emmen

29.10 Backstage, Hoorn

28.10 ‘t Hophuys, Sittard

27.10 Pegasus Pub, Arnhem

26.10 NPO 3FM

21.10 Bibelot (DOOR), Dordrecht

(w/ Nachtschade)

19.10 Cul de Sac, Tilburg

(w/ Rhinorino)

15.10 Gauwigheid, Harderwijk

14.10 O’Caseys, Den Haag

12.10 De Bastaard, Utrecht

08.10 Stadscafé Rijke & ZN, Dordrecht

06.10 Mezz, Breda

(w/ Nachtschade)

29.09 Underdog Café, Eindhoven

23.09 Pelt, Heerlen

21.09 Koornbeurs, Delft

16.09 De Singel, Zwolle

14.09 Funkenstein, Nijmegen

08.09 Boothill Saloon, Amersfoort

07.09 V11, Rotterdam (sold out)

02.09 Oord festival, Emmeloord

01.09 Bakkerij, Zevenbergen

27.08 Gigant, Apeldoorn

26.08 Where we’ve met festival, Schiedam

20.07 Eendracht festival, Rotterdam

16.07 Via Ventosa, Eindhoven

07.07 Stathe, Utrecht

01.07 Metropolis pre-party, Rotterdam

30.06 Koornbeurs, Delft

23.06 Paard van Troje, Den Haag

(w/ Therapy?)

20.05 De Bel, Rotterdam

12.05 Effenaar, Eindhoven

(w/ Randy Hansen)

11.05 Patronaat, Haarlem

(w/ The Cosmic Carnival)

29.04 Altstadt, Eindhoven

22.04 Velvet, Breda

22.04 Plato, Leiden

22.04 Plaatboef, Rotterdam

31.03 Hedon, Zwolle

(w/ The Grand East)

11.03 FAAS, Rotterdam

03.03 De Speeltuin, Breda

17.02 Kroepoekfabriek, Vlaardingen

11.02 Bakkerij, Zevenbergen

13.01 Les Vedettes, Bergen op Zoom

11.01 Altersonic, Groningen

SHARE