UPCOMING SHOWS

2024

20.04 11:00 Record Store Day, Coco Records, Zaandam
20.04 13:00 Record Store Day, In Front Records, Hoofddorp
20.04 17:00 Record Store Day, Paagman Westfield Mall of the Netherlands, Leidschendam
21.04 Taverne, Bergen (NH)
25.04 De Lievelinge, Vuren
27.04 ParkKunst, Alphen a/d Rijn
25.05 De Bakkerij, Zevenbergen
06.06 Victorie, Alkmaar
31.08 Zoo Festival, Dalbke (DE)
06.09 en 07.09 West-End Theater, Terschelling
13.09 Kleine Walhalla, Rotterdam

2024

20.04 11:00 Record Store Day, Coco Records, Zaandam
20.04 13:00 Record Store Day, In Front Records, Hoofddorp
20.04 17:00 Record Store Day, Paagman Westfield Mall of the Netherlands, Leidschendam
21.04 Taverne, Bergen (NH)
25.04 De Lievelinge, Vuren
27.04 ParkKunst, Alphen a/d Rijn
25.05 De Bakkerij, Zevenbergen
06.06 Victorie, Alkmaar
31.08 Zoo Festival, Dalbke (DE)
06.09 en 07.09 West-End Theater, Terschelling
13.09 Kleine Walhalla, Rotterdam


28.09 Theater De Leeuw, Arnhem
05.10 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
11.10 Park Villa Theater, Alphen a/d Rijn
12.10 Admiraalszaal, Geertruidenberg
18.10 De Groene Zwaan, De Rijp
21.11 Laaktheater (The Happening), Den Haag
08.11 Tromptheater, Leeuwarden
07.12 Theater De Tuyter, Krimpen a/d IJssel
14.12 Theater De Schuur, Zevenbergen

28.09 Theater De Leeuw, Arnhem
05.10 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
11.10 Park Villa Theater, Alphen a/d Rijn
12.10 Admiraalszaal, Geertruidenberg
18.10 De Groene Zwaan, De Rijp
21.11 Laaktheater (The Happening), Den Haag
08.11 Tromptheater, Leeuwarden
07.12 Theater De Tuyter, Krimpen a/d IJssel
14.12 Theater De Schuur, Zevenbergen

PAST SHOWS

2023

14.10 Sonic Ballroom, Keulen (DE)
13.10 Subrosa, Dortmund (DE)
24.06 Maschinchen Buntes, Dortmund (DE)
23.06 Piepenstock, Dortmund (DE)
9.06 POPEI, Eindhoven
3.06 Zevenpop, Zevenbergen
2.06 Boothill Saloon, Amersfoort
25.05 Paard Café, Den Haag (w/Zuster Zonnebloem)
21.05 Thiemeloods, Nijmegen
12.05 Lente Festival Delfshaven, Rotterdam
29.04 Schouwburg Venray ‘Red Box’, Venray
27.04 De Stier, Eibergen
22.04 Record Store Day (T-Rex Records, Leeuwarden/Mollema Music World, Franeker/Velvet Alkmaar)
21.04 De Vorstin, Hilversum
20.04 Gebouw-T, Bergen op Zoom (w/The Tambles)
07.04 De Doelen, Rotterdam (album release)
21.01 Loods Komeet, Den Haag

2022

07.10 Radio Veronica, Festival Express
02.09 Belcrum Beach festival, Breda
07.08 NPO Radio 2 (live @ Blokhuis)
17.07 Big Rivers Festival, Dordrecht (cancelled)
02.07 De Parade, Den Haag
28.05 Rollende Keukens festival, Amsterdam
14.05 Capsloc, Capelle a/d IJssel (w/ Eelke)
07.05 Popcentrale, Dordrecht
30.04 De Pul, Uden
29.04 De Duycker, Hoofddorp
23.04 Boekhandel Dominicanen, Maastricht
23.04 Sounds, Venlo
23.04 BarberQ Festival @ Cacaofabriek, Helmond
03.04 Vitaminfest, Eindhoven
27.03 Gigant, Apeldoorn
14.03 Cultuurbooster @ NPO 2, Hilversum

2021

 12.11 Estrado, Harderwijk
27.10 Paard van Troje, Den Haag
23.10 Cinetol, Amsterdam
16.10 Wild At Heart, Berlin (DE)
15.10 Wohnzimmer Live Im Piepenstock, Dortmund (DE)
14.10 Subrosa, Dortmund (DE)
15.09 2 Meter Sessies @ NPO 2, Hilversum
04.09 Under The Milky Way festival, Huissen
21.08 Watermuze festival, Zwartsluis
20.08 Mama’s Pride festival, Geleen
01.08 NPO Radio 2
09.07 Radio Veronica

2020

 25.09 De Doelen, Rotterdam (album release)
23.08 NPO Radio 2
07.03 Bibelot, Dordrecht (w/ Kingsborough)
28.02 Hedon, Zwolle (w/Tricklebolt)
21.02 Stukafest, Rotterdam
04.02 NPO Radio 5
01.02 Maschinchen Buntes, Witten (DE)
31.01 Subrosa, Dortmund (DE)
16.01 AnimalSonic, Groningen
16.01 Uncle P. showcase, Groningen

2019

09.11 Historische Herrie festival, Rotterdam
05.10 Bockbier Festival, Amersfoort
20.09 Kroepoekfabriek, Vlaardingen
14.09 Mother’s Finest festival, Utrecht
07.09 Nacht van de Kaap festival, Rotterdam
16.06 OJC Jonosh, Heusden
25.05 De Fruitvis, Rotterdam
18.05 Private Event
13.04 Velvet Music, Delft
13.04 Plaatboef, Rotterdam
13.04 Velvet Music, Dordrecht
13.04 Maestro’s Records, Den Bosch
12.04 Merz, Dordrecht
05.04 Midvliet FM, Leidschendam
30.03 Rotown, Rotterdam (w/ The Grand East)
23.03 De Buitenpoort, Huissen (TLH presents)
17.01 AnimalSonic, Groningen
05.01 Gebouw-T, Bergen op Zoom (w/ DeWolff)
04.01 Bibelot, Dordrecht (w/ DeWolff)

2018-2

14.12 Neude, Utrecht
13.12 Gebr. De Nobel, Leiden
07.12 Hedon, Zwolle
30.11 Luxor Live, Arnhem
11.11 Plato, Utrecht (instore @ Le Guess Who)
10.11 Cayen, Enkhuizen
09.11 Volt, Sittard
27.10 Witte Bal, Assen
17.10 Stathe, Utrecht
14.10 Linkeroever, Antwerpen (BE)
06.10 Altstadt, Eindhoven
29.09 Podium ‘t Beest, Goes
23.09 Najaarskermis, Eibergen
20.09 Rotown, Rotterdam (DJ-set)
13.09 Sugarfactory, Amsterdam
08.09 Grote Markt, Sittard
07.09 Rotown, Rotterdam
06.09 Podium Victorie, Alkmaar
31.08 Paard van Troje, Den Haag (Paard van Stal festival)
25.08 Once Upon A Time In The West festival, Rotterdam
14.07 Big Rivers festival, Dordrecht
13.07 Zwarte Cross festival, Lichtenvoorde
29.06 Rooftop concert @ Theater Rotterdam
19.06 Oerol festival, Terschelling
16.06 Mañana Mañana festival, Vorden
15.06 Hedon, Zwolle (w/ Kamchatka)
15.06 Mañana Mañana festival, Vorden
09.06 Harlequin Fest @ Baroeg, Rotterdam
09.06 Schippop festival, Schipluiden

2018-1

02.06 Rotterdamse DakenDagen (PopUp010), Rotterdam
26.05 Eurotrash, Rotterdam
26.05 Mezz, Breda (w/ Birth of Joy)
19.05 Oefenbunker, Landgraaf (w/ Birth of Joy)
18.05 Aangeschoten Wild festival, Delft
13.05 Hootchie Koe festival, Varsseveld
05.05 Bevrijdingsfestival Zuid-Holland, Rotterdam
02.05 Cabron, Antwerpen (BE)
27.04 Pegasus Pub, Arnhem
21.04 Effenaar, Eindhoven (w/ Jetbone, locatie: Wilhelmina)
21.04 Velvet, Leiden (Record Store Day)
21.04 Velvet, Delft (Record Store Day)
21.04 Velvet, Breda (Record Store Day)
20.04 Rooftopconcert @ De Doelen, Rotterdam
16.04 Buitenpodium de Stier, Eibergen
13.04 Uit Je Eigen Stad, Rotterdam
30.03 Podium de Flux, Zaandam
25.03 Kavka, Antwerpen (BE)
23.03 Groene Engel, Oss (w/ Barry Hay’s Flying V Formation)
22.03 Podium Victorie, Alkmaar (w/ Barry Hay’s Flying V Formation)
16.03 Gigant, Apeldoorn (w/ Barry Hay’s Flying V Formation)
10.03 Camping Bieb festival, Rotterdam
15.02 Stukafest, Rotterdam
27.01 JVC De Schuit, Katwijk
26.01 Kroepoekfabriek, Vlaardingen (w/ My Brainbox ft. Jan Akkerman)
20.01 Plan C, Rotterdam
19.01 De Knarie, Groningen
18.01 AnimalSonic, Groningen

2017-2

08.12 De Vorstin, Hilversum
18.11 De Machinist, Oss
17.11 Jansen & Janssen, Enschede
16.11 O’Mearas, Breda
10.11 Steck, Delft
02.11 Club Senza, Emmen
29.10 Backstage, Hoorn
28.10 ‘t Hophuys, Sittard
27.10 Pegasus Pub, Arnhem
26.10 NPO 3FM
21.10 Bibelot (DOOR), Dordrecht (w/ Nachtschade)
19.10 Cul de Sac, Tilburg (w/ Rhinorino)
15.10 Gauwigheid, Harderwijk
14.10 O’Caseys, Den Haag
12.10 De Bastaard, Utrecht
08.10 Stadscafé Rijke & ZN, Dordrecht
06.10 Mezz, Breda (w/ Nachtschade)
29.09 Underdog Café, Eindhoven
23.09 Pelt, Heerlen
21.09 Koornbeurs, Delft
16.09 De Singel, Zwolle
14.09 Funkenstein, Nijmegen
08.09 Boothill Saloon, Amersfoort
07.09 V11, Rotterdam (sold out)

2017-1

02.09 Oord festival, Emmeloord
01.09 Bakkerij, Zevenbergen
27.08 Gigant, Apeldoorn
26.08 Where we’ve met festival, Schiedam
20.07 Eendracht festival, Rotterdam
16.07 Via Ventosa, Eindhoven
07.07 Stathe, Utrecht
01.07 Metropolis pre-party, Rotterdam
30.06 Koornbeurs, Delft
23.06 Paard van Troje, Den Haag (w/ Therapy?)
20.05 De Bel, Rotterdam
12.05 Effenaar, Eindhoven (w/ Randy Hansen)
11.05 Patronaat, Haarlem (w/ The Cosmic Carnival)
29.04 Altstadt, Eindhoven
22.04 Velvet, Breda
22.04 Plato, Leiden
22.04 Plaatboef, Rotterdam
31.03 Hedon, Zwolle (w/ The Grand East)
11.03 FAAS, Rotterdam
03.03 De Speeltuin, Breda
17.02 Kroepoekfabriek, Vlaardingen
11.02 Bakkerij, Zevenbergen
13.01 Les Vedettes, Bergen op Zoom
11.01 Altersonic, Groningen